


Стрічка ізоляційна 0.15 мм*17мм*20м зелена INTERTOOL IT-0051 sck
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стрічка ізоляційна 0.15 мм*17мм*20м зелена INTERTOOL IT-0051
Виробник: Intertool; Вага: 0.074 г
Додаткові характеристики. Колір: зелена; Об'єм: 0.000124 л; Міцність на розтягнення: 24.5 Н/см; Липкість до сталі: 1.8 Н/см; Товщина ізоляційної стрічки: 0.15 мм; Довжина ізоляційної стрічки: 20 м; Відносне подовження при розриві: 175 %; Ширина ізоляційної стрічки: 17 мм; Діелектрична міцність: 6000 В
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.074 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Довжина ізоляційної стрічки | 20 м |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Обсяг | 0.000124 л |
| Відносне подовження при розриві | 175 % |
| Міцність на розтяг | 24.5 Н/см |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Колір | зелена |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
- Ціна: 38,16 ₴

