
Щетка чашечная для дрели INTERTOOL BT-9050 sck
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Щітка з рифленим дротом спеціально розроблена для швидкого очищення та шліфування різних поверхонь: металу, цегли, каменю, дерева тощо. Ідеально підходить для використання з дрилями зі швидкістю обертання 4500 об/хв. Рифлений дріт забезпечує чудову якість зачищання навіть у важкодоступних місцях.

Надійна конструкція
Прутки сталевого дроту діаметром 0,3 мм міцно закріплені на металевому тримачі, не випадають під час роботи, що гарантує якісне з'єднання. Щітка відрізняється стійкістю, довговічністю та ефективним використанням.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Диаметр щетки | 50 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.075 |
| Диаметр проволоки | 0.3 мм |
| Диаметр стержня | 6 мм |
| Объем | 0.000728 л |
| Применение | для деревини, бетону, металу і лакофарбових покриттів |
| Скорость вращения | 4500 об/мин |
| Тип провода | кручений дріт |
- Цена: 40 ₴

