

Полотно ножовочное по металлу High Carbon INTERTOOL HT-3022 sck
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Ножівкове полотно призначене для пиляння виробів з металу, які мають невисоку твердість, таких як пластик, алюміній тощо. Використовується для встановлення в ручні каркасні ножівки.

Робочі параметри
Виготовлене полотно з високовуглецевої загартованої сталі 65Mn, що дозволяє різати метали, забезпечуючи при цьому максимальну продуктивність. Розмір полотна становить 300*12,5*0,62 мм, частота зубців - 24 зубці на 1 дюйм. Для встановлення у пилку передбачені спеціальні отвори в конструкції.
Ціна вказана за одне полотно.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.02 |
| Применение | для металу |
| Количество в упаковке | 100 ед. |
| Длина полотна | 300 мм |
| Толщина полотна | 0.62 мм |
| Ширина полотна | 12.5 мм |
| Количество зубцов | 24 шт |
- Цена: 20 ₴

