
Валик Мультиколор INTERTOOL KT-4510 sck
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Валик мультиколор INTERTOOL KT-4510 виготовлений з поліаміду із додаванням акрилу на тканинній основі, довжина ворсу - 10 мм. Стійкий до агресивних речовин, має тривалий строк служби. Призначений для робіт зі всіма видами лаків і клеїв, дисперсійними, масляними і водорозчинними фарбами на основі акрилу, фарбами, що містять розчинники, латексні, епоксидні, алкідні, антикорозійні фарби і смоли на будь-яких поверхнях, всередині і ззовні приміщень. Забезпечує рівномірне нанесення.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.028 |
| Диаметр внешний | 15 мм |
| Диаметр внутренний | 6 мм |
| Длина | 100 |
| Длина ворса | 10 мм |
| Объем | 0.000181 л |
| Тип | мультиколор |
- Цена: 9,55 ₴

