
Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-6001 sck
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Полотна для лобзика призначені для якісного прямого розрізу дерева, твердої і м'якої деревини, фанери, ламінату, пластику тощо. Відстань між зубцями - 2 мм, точне і чисте розпилювання матеріалу.

Сумісність
Конструкція полотен з Т-подібним хвостовиком підходить для більшості сучасних лобзиків різних марок і брендів.

Ефективна робота
Різальні пилочки для лобзиків виготовлені з якісної високовуглецевої сталі збільшеної твердості для міцності і зносостійкості. Підходять для чистового розпилювання деталей і заготовок без задирків.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.035 |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Количество в упаковке | 5 ед. |
| Крок зуба | 2 мм |
| Общая длина | 77 мм |
| Объем | 0.000043 л |
| Применение | дерево і пластик |
- Цена: 128,57 ₴

