
Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-6004 sck
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Полотна для лобзика призначені для фігурного чорнового розрізу дерева, столярних матеріалів, твердої і м'якої деревини, фанери тощо. Мають збільшену відстань між зубцями - 4 мм, що дозволяє швидше та ефективніше виконувати розпилювання матеріалу.

Сумісність
Конструкція полотен з Т-подібним хвостовиком підходить для більшості сучасних лобзиків різних марок і брендів.

Ефективна робота
Різальні пилочки для лобзиків виготовлені з якої високовуглецевої сталі збільшеною твердістю для міцності і зносостійкості. Ідеально підходять для швидкого чорнового розпилювання деталей і заготовок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.037 |
| Длина рабочей части | 75 мм |
| Количество в упаковке | 5 ед. |
| Крок зуба | 4 мм |
| Общая длина | 100 мм |
| Объем | 0.000043 л |
| Применение | дерево |
- Цена: 159,26 ₴

