
Полотно пильное для лобзика INTERTOOL SD-6007 sck
Описание
Характеристики
Информация для заказа



Призначення
Полотна для лобзика призначені для прямого розрізу листового металу, металоконструкцій, з товщиною профілю від 1 до 3 мм. Мають прецизійне заточування з відстані між зубцями - 1,2 мм, що свідчить про високу точність різання.

Сумісність
Конструкція полотен з Т-подібним хвостовиком підходить для більшості сучасних лобзиків різних марок і брендів.

Ефективна робота
Різальні пилочки для лобзиків виготовлені з якісної швидкорізальної сталі. Ідеально підходять для високоточного різання тонколистого металу, а також деталей і заготовок.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 0.035 |
| Длина рабочей части | 50 мм |
| Количество в упаковке | 5 ед. |
| Крок зуба | 1.2 мм |
| Общая длина | 77 мм |
| Объем | 0.000043 л |
| Применение | метал |
- Цена: 103 ₴

