




Перфоратор прямой 1300 Вт START PRO SRH-1300 DFR
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Перфоратор прямий 1300 Вт START PRO SRH-1300 DFR
Характеристики:
- Бренд Start Pro
- Виробник Startpro
- Тип перфоратора Прямий
- Напруга , В 220
- Частота , Гц 50
- Пікова потужність , Вт 1300
- Номінальна потужність , Вт 780
- Тип патрона SDS+, Швидкозажимний DFR
- Швидкість обертання , об/хв 1100
- Швидкість ударів , уд/хв 4500
- Сила удару , Дж 3.2
- Режими роботи Удар / Удар + свердління / Свердління
- Максимальний діаметр свердління дерева , мм 24
- Максимальний діаметр свердління металу , мм 13
- Реверс Так
- Регулювання обертів Так
- Фіксатор кнопки включення Так
- Заливка якоря і статора Так
- Ергономічний дизайн Так
- Вага , кг 3.1
- Гарантія , міс 36

У комплект входить:
- Перфоратор Start Pro SRH-1300 DFR
- Знімний патрон SDS+
- Додатковий швидкозажимний патрон 13 мм
- Бічна рукоятка
- Обмежувач глибини свердління
- Пилозахисний кожух
- Мастило на хвостовики
- Піка, зубило, набір бурів
- Додаткові вугільні щітки
- Кейс
- Інструкція з експлуатації (гарантійний талон)

| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Start Pro |
| Вес | 5.25 кг |
| Конструкция перфоратора | Прямой |
| Максимальная сила удара | 3.2 Дж. |
| Максимальное количество оборотов | 1100 об/мин |
| Максимальное количество ударов | 4500 уд/мин |
| Питание | Сеть 220В |
| Потребляемая мощность | 1300 Вт |
| Состояние | Новое |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Пользовательские характеристики | |
| Число оборотов холостого хода | 0-1100 |
| Объем | 0.015456 л |
| Гарантия | 3 |
| Количество режимов | 3 |
| Частота удара | 4700 уд/мин |
| Энергия удара | 3.5 Дж |
- Цена: 4 035 ₴




