
Генератор бензиновий 3.2/3.5 кВт, 220 В, 18 л, ручний старт, мідна обмотка, STORM INTERTOOL DT-1135
Характеристики
Информация для заказа
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Напряжение | 230 В |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 48.5 кг |
| Двигатель | |
| Объем топливного бака | 18 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Расход топлива | 0.36 г/час |
| Габаритні розміри | 610х450х470 |
| Гарантія | 3 |
| Максимальная мощность | 3500 Вт |
| Номинальная мощность | 3200 |
| Объем | 0.129015 л |
| Объем двигателя | 223 куб.см |
| Объем масляного бака | 0.6 мл |
| Топливо | бензин А-92, А-95 |
| Тип двигателя | Бензиновий, одноциліндровий, чотиритактний, верхньоклапанний, з повітряним охолодженням |
| Тип запуска | Ручной |
- Цена: 18 368 ₴

