


Професійна Дриль ударна NAC IDE80-GY 500Вт
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Професійна Дриль ударна NAC IDE80-GY 500Вт
Пристрій використовується для свердління отворів у металі, дереві, бетоні, камені, пластику та інших матеріалах.
Свердлильний патрон самозамикається - безключова система.
Дриль NAC має обмежувач глибини свердління і додаткову ручку.
Ергономічна ручка дрилі покрита нековзким матеріалом.
Конструкція дрилі з повними шарикопідшипниками гарантує тривалий термін служби пристрою.

ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
- Живлення: 230В/50Гц
- Потужність: 500Вт
- Швидкість обертання: 0-3000 об/хв
- Можливість зміни напрямку обертання
- Частота ударів: 0-48000 уд/хв
- Діапазон затиску свердлильного патрона: 1,5 мм 13 мм
- Самозатискний патрон
- максимальний діаметр свердління в деревині: 25 мм
- максимальний діаметр свердління в бетоні: 13 мм
- максимальний діаметр свердління в сталі: 13 мм
- Додаткова ручка, покрита нековзним матеріалом
- Блокування безперервної роботи
- Глибиномір
- Вага: 2,1 кг


| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | NAC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 48000 уд/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.1 кг |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
- Ціна: 1 749 ₴

