




Бензинова САМОХІДНА газонокосарка NAC LS50-196-HSD-NG 123 см³ , 46 см, КОШИК: 60 л
Бензинова самохідна газонокосарка NAC LS50-196-HSD-NG 123 см³ , 46 см, КОШИК: 60 л
Бензинова самохідна газонокосарка підходить для регулярного догляду за газоном та скошування високої трави. Завдяки самохідній системі руху не потрібно докладати зусиль для пересування техніки. Двигун забезпечує стабільну роботу навіть при тривалому використанні. Конструкція косарки дозволяє працювати на рівних і нерівних ділянках, а колеса забезпечують прохідність по різному рельєфу.
ПРОФЕСІЙНА МОТОКОСАРКА - 8 ФУНКЦІЙ
- колісний привід
- центральне регулювання висоти зрізу
- система водного миття
- кинути в кошик
- задній викид без кошика
- бічний викид
- подрібнення-мульчування
- косити мокру траву

ТЕХНІЧНІ ДАНІ:
- Тип двигуна: внутрішнього згоряння, чотиритактний, верхньоклапанний
- Виробник двигуна: NAC
- Модель двигуна: TX
- Об'єм двигуна: 144.3 куб см
- Номінальна потужність двигуна: 4 к.с
- Стартер: ручний
- Ширина зрізу: 46 см
- Спосіб приводу: самохідний задній привід
- Функції: задній викид, кошик розвантаження, бічний розряд, подрібнення (4в1)
- Регулювання висоти зрізу: 7 ступенів
- Спосіб регулювання висоти: центральне для всіх коліс
- Мінімальна висота зрізу: 25 мм
- Максимальна висота зрізу: 75 мм
- Об'єм травозбірника: 55 л
- Тип травозбірника: сітка з пластиковою кришкою
- Розмір коліс: 8"/10"
- Підшипники коліс: є
- Вага: 38 кг

Сучасна та довговічна бензинова косарка NAC з двигуном NAC 144.3 см3.
- Пристрій має велику потужність. Виготовлено з високоякісних матеріалів на перевіреній фабриці.
- Основну увагу варто звернути на міцний двигун , який характеризується тихою та рівномірною роботою та малим споживанням палива.
- Додатковою перевагою нашої косарки є система водяного змиву.
- Після закінчення роботи просто підключіть шланг до водяного патрубка косарки, увімкніть воду, запустіть косарку, і таким чином відбудеться самоочищення.
- Три варіанти викиду трави - кошик, боковий викид і задній викид без травозбірника.
- Представлена модель косарки має місткий кошик для трави на 55 л.
- Легка і міцна конструкція робить пристрій не втомливим і не вимагає від оператора великої сили і досвіду.
- Косарка має можливість складання ручки. Ручка, що складається вдвічі, дозволяє зберігати пристрій навіть тоді, коли для нього мало місця.
- Центральне 7-ступеневе регулювання висоти скошування дозволяє регулювати висоту трави відповідно до ваших потреб або вподобань.
- Ця модель ідеально підійде всім садівникам, яким потрібна техніка на роки за доступною ціною. Особливо рекомендується для великих площ.
- Корпус пристрою був побудований таким чином , щоб повністю захистити двигун від пошкоджень під час косіння.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | NAC |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Бензиновий двигун |
| Максимальна ширина скошування | 460 мм |
| Висота скошування | 75 мм |
| Викид скошеної трави | Викид в травозбірник |
| Тип травозбірника | Комбінований |
| Об'єм травозбірника | 55 л |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Мульчування | Так |
| Матеріал деки | Пластик |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Марка двигуна | TX |
| Об'єм двигуна | 144.3 куб. см |
| Потужність двигуна | 4 к. с. |
| Тактность двигуна | Чотиритактний |
| Об'єм паливного бака | 1 л |
| Об'єм масляного бака | 0.55 л |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 38 кг |
- Ціна: 9 480 ₴






