




Бензиновий снігоприбирач HANDY KZO61HLE Робоча ширина: 45 см, електростарт 230В
Бензиновий снігоприбирач HANDY KZO61HLE Робоча ширина: 45 см, електростарт 230В
Попрощайтеся зі снігом
Бензиновий снігоочисник HANDY KZO61HLE був створений для найвимогливіших користувачів щоб відповідати кожному зимовому виклику. Скільки б снігу не принесла зима, зняти білий покрив для неї не проблема. Оснащена надійним двигуном, ця високопродуктивна машина створена для швидкого й легкого прибирання сильних снігопадів, забезпечуючи при цьому неймовірний контроль, маневреність для дитячих ігор і довговічність, яка триватиме роками. Снігоочисник — це пропозиція для вимогливих користувачів, яким потрібна надійна машина, призначена для тривалої роботи на території.

- Тип двигуна: внутрішнього згоряння, чотиритактний, верхній клапан
- Потужність: 1500Вт
- Ширина захвату: 45 см
- Потужність двигуна, к. с.: 2.0 к.с.
- Висота захоплення: 30 см
- Об'єм двигуна: 87 куб. см
ЗАВДЯКИ ФУНКЦІЇ ЕЛЕКТРОСТАРТУ ТА ДВИГУНУ LONCIN H200 ВИ БЕЗ ПРОБЛЕМ ЗАПУСТИТЕ СВОЄ ОБЛАДНАННЯ НАВІТЬ У МОРОЗНІ ДНІ
Завдяки інноваційним технологіям високоефективний і надійний двигун LONCIN в Зимова версія SNOWхарактеризується високою номінальною потужністю 1500 В тможе швидко і легко запускатися навіть при дуже низьких температурах. Великий об'єм двигуна до 87 см3 забезпечує достатню потужність у найскладніших зимових умовах. Крім того, завдяки технології OHV з верхніми клапанами, він забезпечує неймовірну ефективність, про що свідчить більша потужність і менші витрати палива та знос. Чавунна гільза циліндра забезпечує високу міцність протягом багатьох років використання.

Електростартер 230В для вимогливих клієнтів
Запуск снігоочищувача під час сильного морозу іноді буває складним завданням, тому пропонована модель, крім ручного стартера, оснащена електростартер завдяки якому ми підключаємо снігоочисник до розетки 230 В і за допомогою вимикача запускаємо двигун.
Працювати з таким снігоочисником — суцільне задоволення
Спеціально розроблена шнекова система фрез з робочою шириною до 45 см заганяє сніг у корпус, а потім викидає його через витяжну трубу на відстань до 11 м. Фреза виготовлена з армованої міцної сталі - сніг і лід подрібнюються лопатями шнека перед тим, як потрапити в ротор. Цей робочий пристрій ідеально підходить і абсолютно безпечний для бетонних поверхонь, таких як тротуари, доріжки з бруківки тощо. Суцільна гвинтова подача дозволяє працювати як з мерзлим, так і з дуже мокрим снігом.

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Handy |
| Країна виробник | Польща |
| Тип двигуна | Бензиновий |
| Виробник двигуна | Loncin |
| Потужність двигуна, Вт | 1500 |
| Тип запуску | Ручний/Електростартер |
| Кількість передач | 4 вперед/1 назад |
| Тип приводу | Колеса |
| Об'єм паливного бака | 3 л |
| Стан | Новий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові | |
| Регулювання напрямку викиду | Ручна |
| Управління відстанню викиду | Так |
| Загальні | |
| Ширина захвату | 450 мм |
| Висота захоплення | 300 мм |
| Дальність викиду | 11 м |
| Вага | 58 кг |
- Ціна: 1 611,14 ₴






