




Гравер MAR-POL + 218 насадок, гарантія 12 місяців
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
ХАРАКТЕРИСТИКИ :
Мощность, Вт 330
Напряжение, В / Частота, Гц 220 / 50
Число оборотов, об/мин 10000 · 33000
Диаметр патрона, мм Ø1,0·3,2 мм
Количество насадок, шт 218
Вес, кг 2.20
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 2.2 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 330 Вт |
| Тип шліфмашини | багатофункціональна |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір цанги | 3.2 |
- Ціна: 1 380 ₴



