




Уровень лазерный 180 град, 2 лазерные головки INTERTOOL MT-3051 sck
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Лазерный уровень – незаменимая вещь на стройке или во время ремонта. Это современная альтернатива отвесам, отбивочным шнурам, водяным уровням и уровням с глазками.
Обладает функцией самовыравнивания, которая обеспечит строго вертикальные и горизонтальные линий высокой точности. Лучи проецируются до 10 метров.
Особенности
- Специальная конструкция, позволяющая проецировать линии под расширенным углом, до 180 град, что под силу не всем лазерным уровням;
- Міцний двокомпонентний корпус;
- Захист лазерної голівки від ушкоджень, за рахунок системи блокування у вимкненому стані.
- Інтуїтивно зрозуміле управління.
Час самонивилирования до 5сек.
3 режими роботи:
- Проектування тільки горизонтальної лінії;
- Проектування тільки вертикальній лінії;
- Проектування 2-х перпендикулярних ліній одночасно.
Цей лазерний нівелір оснащений різьбленням кріплення 1/4".
Використовуйте разом зі штативом MT-3053 і у Вас вийдуть в результаті ідеально рівні поверхні.
Комплектація
Лазчорний рівень
2 батарейки АА
Керівництво по експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.508 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Габаритні розміри | 88 х 60 х 98 |
| Гарантія | 12 |
| Діапазон вирівнювання | до 4 |
| Довжина хвилі лазера | 635 Нм |
| Інше | Розгортка променя: 180 град.;<br>Різьблення 1/4" для кріплення на штатив; |
| Клас лазера | 2 |
| Обсяг | 0.003024 л |
| Робоча температура | від -10 до +40 |
| Ширина лінії лазера | 2 мм/ 5м |
- Ціна: 2 177,38 ₴






