
Зубило по каменю SDS-Plus INTERTOOL SD-0441 sck
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.750 |
| Довжина зубила | 400 мм |
| Обсяг | 0.000303 л |
| Застосування | для цегли та бетону |
| Тип | зубило плоске |
| Тип кріплення | SDS Plus |
| Ширина підстави | 17 мм |
| Ширина робочої частини | 25 мм |
- Ціна: 167,47 ₴

