

Зубило по каменю HEX 30*410 мм, ширина 75 мм. INTERTOOL SD-0463 sck
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 1.750 |
| Довжина зубила | 410 мм |
| Обсяг | 0.001306 л |
| Тип | зубило плоске |
| Тип кріплення | HEX |
| Ширина підстави | 30 мм |
| Ширина робочої частини | 75 мм |
- Ціна: 577,11 ₴

