




Ніж розкладний 115мм (рукоятка алюмінієвий сплав) SIGMA (4375751)
Ніж розкладний 115мм (рукоятка алюмінієвий сплав) Sigma (4375751) призначений для постійного носіння і експлуатації. Як і будь-який ніж, в першу чергу є найпростішим інструментом, що дозволяє вирішувати досить великий спектр завдань.
Модель вдало поєднує в собі як передові, так і перевірені часом конструктивні рішення. Добре продумана, а кожна деталь ідеально виконана і підігнана під інші. Ніж має такі габарити і характеристики клинка, обуха і фіксатора, які допустимі для вільного носіння і застосування. Він не входить до групи холодної зброї, до якої застосовуються законодавчі обмеження використання.
Особливості його форми, конструкції замка і рукояті забезпечать зручну і безпечну експлуатацію.
Ніж не займе багато місця і не відтягне Вам кишеню, порадує на відпочинку, буде готовий прийти на виручку, а у важку хвилину продемонструє міцність і надійність.
Переваги:
-
Замок системи "Liner-lock", наявність фліппера;
-
Відкрита вісь шарніра економить час при регулюванні шарніра;
-
Накладки рукояті з міцного, високоякісного сплаву на основі алюмінію, що має хороші міцнісні та протиударні властивості;
-
Наявність на рукояті темлячного отвору, призначеного для протягування пасової петлі, витяжного шнура, що зі свого боку є додатковою страховкою від втрати ножа під час виконання робіт;
-
Клинок з нержавіючої сталі AISI 420 міцністю 55-57HRС;
-
Профіль клинка - "Drop point" - надає ножу більшу функціональність і універсальність. Така форма клинка робить його ефективним як для різу, так і для уколу;
-
Малі габарити, легкість і міцність моделі дають змогу зручно розміщувати її в бардачку автомобіля, мотозасобу, сумці або барсетці.
Купити ніж розкладний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли питання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Особливості | Замок системи «Liner-lock» |
| Матеріал корпусу | Високоякісний сплав на основі алюмінію |
| Артикул | 4375751 |
| Довжина, мм | 115 мм |
| Марка стали | AISI 420 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 0.180 кг |
| Твердість | 55-57 HRC |
| Ширина леза, мм | 29 |
| Довжина клинка, мм | 85 мм |
| Товщина клинка, мм | 2.6 мм |
- Ціна: 706 ₴




