




Ніж розкладний 120мм (рукоятка комбінована, метал-дерево) SIGMA (4375801)
Ніж розкладний 120мм (рукоятка комбінована, метал-дерево) Sigma (4375801) призначений для постійного носіння і експлуатації. Як і будь-який ніж, в першу чергу є найпростішим інструментом, що дозволяє вирішувати досить великий спектр завдань.
Модель вдало поєднує в собі як передові, так і перевірені часом конструктивні рішення. Добре продумана, а кожна деталь ідеально виконана і підігнана під інші. Ніж має такі габарити і характеристики клинка, обуха і фіксатора, які допустимі для вільного носіння і застосування. Він не входить до групи холодної зброї, до якої застосовуються законодавчі обмеження використання.
Особливості його форми, конструкції замка і рукояті забезпечать зручну і безпечну експлуатацію.
Ніж не займе багато місця і не відтягне Вам кишеню, порадує на відпочинку, буде готовий прийти на виручку, а в скрутну хвилину продемонструє міцність і надійність.
Переваги:
- Замок системи «Liner-lock», наявність фліппера, механізму прискореного (напівавтоматичної) відкривання;
- Наявність на обуху підпальцевого вирізу дає змогу докладати максимальне зусилля під час різання, стругання. Полегшує управління клинком;
- Відкрита вісь шарніра економить час при регулюванні шарніра;
- Кріплення кліпси з боку шарніра – «tip-down»;
- Оригінальний дизайн рукоятки, що поєднує метал і дерево;
- Клинок з нержавіючої сталі AISI 420 міцністю 55-57HRС;
- Профіль клинка – «Drop point», що надає ножу більшу функціональність і універсальність. Така форма клинка робить його ефективним як для різання, так і для уколу;
- Додаткове антикорозійне оксидоване покриття на лезі;
- Малі габарити, легкість і міцність моделі дають змогу зручно розміщувати її в бардачку автомобіля, мотозасобу, сумці або барсетці.
Купити ніж розкладний Sigma Ви можете, оформивши замовлення в нашому інтернет-магазині за допомогою простої форми, доставка здійснюється по всій Україні. Якщо у Вас виникли запитання, Ви можете зателефонувати за вказаними номерами телефонів або замовити зворотний дзвінок. Фахівці нашого інтернет-магазину нададуть Вам докладні консультації та допоможуть зробити правильний вибір.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sigma |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Особливості | Замок системи «Liner-lock» |
| Матеріал корпусу | Метал і дерево |
| Артикул | 4375801 |
| Довжина, мм | 120 мм |
| Марка стали | AISI 420 |
| Офіційна гарантія | Від виробника |
| Маса брутто, кг | 0.239 кг |
| Твердість | 55-57 HRС |
| Ширина леза, мм | 31 |
| Довжина клинка, мм | 85 мм |
| Товщина клинка, мм | 2.6 мм |
- Ціна: 613 ₴




