

Дриль ударна Dedra DED7960 500Вт, швидкозажимний патрон 13мм
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дриль ударна Dedra DED7960 500Вт, швидкозажимний патрон 13мм

За допомогою дрилі ми можемо свердлити отвори в таких матеріалах, як бетон, цегла, метал або дерево. Швидкість обертання дрилі можна регулювати в діапазоні 0-2800 об / хв, адаптуючи її до умов роботи. Для комфортної роботи дриль має прогумовані ручки та перемикач безперервного режиму.
Додатковою перевагою цієї моделі є регульована на 360° додаткова ручка з обмежувачем глибини.
- 13 мм самоблокуючий свердлильний патрон
- Обертання вліво-вправо
- Регулювання швидкості
- Перемикач безперервної роботи
- Прогумована ручка
- Глибинний упор
ТЕХНІЧНІ ПАРАМЕТРИ:
- Потужність: 500 Вт
- Напруга: 230В
- Частота: 50 Гц
- Швидкість обертання: 0-2800RPM
- Максимальний діаметр свердління
в бетоні: 13 мм
в металі: 10 мм
в дереві: 30 мм
- Вага: 2,35 кг
Комплектація:
- Дриль
- Обмежувач глибини (1 шт.)
- Ключ до свердлильного патрона (1 шт.)

| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Dedra |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 1.5 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 2800 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 2.35 кг |
| Комплектація | |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 500 Вт |
- Ціна: 1 749 ₴

