




Електричний штроборіз WABROTECH WT1009 1800Вт
Електричний штроборіз WABROTECH WT1009 1800Вт
Міцна конструкція робить пристрій ідеальним для професійних робіт, пов’язаних із створенням виїмок у стінах для кабелів або труб. Система складання диска дозволяє створити готовий паз - не вимагає кування.
Завдяки малій вазі WT1009 є надзвичайно зручним стінорізом, а новий дизайн і розташування ручок разом із направляючим роликом значно полегшують роботу.
Плавний старт робить роботу більш комфортною та безпечною.
Відтепер наш стіноріз може бути оснащений валиком (входить у комплект), який відкриває захисний клапан, коли він досягає кута стіни, що дозволяє легко робити канавки в кутах стіни.

- Потужність двигуна: 1800 Вт (фактична номінальна потужність)
- Живлення: 230 В / 40 – 60 Гц
- Швидкість обертання: 6500 об/хв
- Плавний пуск: ТАК
- Автоматичний вимикач дифференційного струму PRCD: ТАК
- Один надріз = готовий паз (ковка не потрібна)
- Мінімальна ширина різання: 8 мм
- Максимальна ширина різання: 42 мм
- Максимальна глибина різання: 38 мм
- Максимальні розміри: 440 x 260 x 280 мм
- Вага нетто: 6,5 кг
Диски кріпляться на одному валу, а відстань між ними регулюється за допомогою шайб, завдяки яким ми визначаємося з товщиною канавки, яку хочемо отримати:
з 1 диском ~ 8 мм
з 2 дисками ~ 16 мм
з 3 дисками ~ 25 мм
з 4 дисками ~ 34 мм
з 5 дисками ~ 42 мм
Інші комбінації також можливі з використанням власних шайб, але ви можете отримати максимальну ширину канавки 42-43 мм.

- 1 шт. WABROTECH WT1009
- 5 х Залізобетонний щит
- 1 x ключ для виймання диска
- 1 х універсальний ключ
- 1 х посібник
- 1 x перемикач PRCD (на кабелі)

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 6.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна глибина пропілу | 42 мм |
| Максимальна ширина паза | 40 мм |
| Максимальна кількість обертів | 6500 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 150 мм |
| Споживана потужність | 1800 Вт |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 12 486 008,64 ₴



