-17%








Електричний візок рохля EPT20 15ET2 1500 кг
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Електричний візок рохля EPT20 15ET2 1500 кг
Електричний палетний візок (з електричним приводом і підйомом) для транспортування піддонів на великі відстані, для важкої роботи в зонах комплектування та завантаження/розвантаження.
- вантажопідйомність 1500 кг
- вага 170 кг
- аварійний вимикач безпечної конструкції, металевий захист ведучого колеса
- ручка забезпечує міцний хват і легкий доступ до функціональних кнопок
- проста конструкція, що дозволяє самостійно замінити більшість компонентів

Характеристики:
- Вантажопідйомність: 1500 кг
- Центр завантаження: 600 мм
- Висота підйому: 190 мм
- Розмір вил: 1150×150×50 мм
- Довжина: 1552 мм
- Ширина: 550 мм</li> <li>Висота: 1250 мм
- Радіус повороту: 1400 мм
- Батарея: 48V / 15Ah
- Зарядний пристрій: 48V / 5A
- Швидкість без вантажу: 4 км/год
- Вантажопідйомність: 1500 кг
- Центр завантаження: 600 мм
- Висота підйому: 190 мм
- Розмір вил: 1150×150×50 мм
- Довжина: 1552 мм
- Ширина: 550 мм
- Висота: 1250 мм
- Радіус повороту: 1400 мм
- Батарея: 48V / 15Ah
- Зарядний пристрій: 48V / 5A
- Швидкість без вантажу: 4 км/год

| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Польща |
| Стан | Новий |
| Вантажопідйомність | 1500 кг |
| Положення оператора | Стоячи |
| Власна вага | 170 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Мінімальна висота підйому | 82 мм |
| Максимальна висота підіймання вантажу | 200 мм |
| Радіус розвороту | 1360 мм |
- Ціна: 62 980 ₴

