-18%








Верстат свердлильний електричний настільний свердлильний верстат EUROTEC 1500 Вт 2650 об/хв свердлильний верстат по дереву
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Верстат свердлильний настільний пристосований для роботи від побутової мережі 220-230 Ст. П'ять швидкостей дозволяють працювати інструменту в діапазоні від 580 до 2650 оборотів в хвилину. Це безсумнівно є великим плюсом для такої компактної моделі з потужністю 1500 Вт. Оснащений підставкою-затиском з регулюванням висоти і кута установки заготовки. Зручна рукоятка опускання свердла. Захисний пластиковий купол навколо патрона забезпечить безпеку від летить під час роботи стружки. Простота, великий вибір режимів роботи і способів кріплення заготовки дозволять Вам визначитися з вибором цього інструмент
Потужність: 1500 Вт 
Швидкість обертання: до 2650 об/хв
Утримувач свердла: до 16 мм
Максимальна глибина свердління: 50 мм
Розмір стола: 160 × 160 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eurotec |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1.5 кВт |
| Кількість швидкостей | 5 шт. |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Довжина столу | 160 мм |
| Ширина столу | 160 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Число обертів холостого ходу | 2650 |
- Ціна: 3 280 ₴

