




Бочкової перфоратор Euro craft RH 217 MAX
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Характеристики Перфоратор Euro craft RH 217 MAX
- Виробник: Euro craft
- Вага, кг: 6
- Джерело живлення: мережевий
- Кількість режимів роботи: 3
- Макс. кількість обертів, об/хв: 900
- Макс. кількість ударів, уд/хв: 3400
- Макс. енергія удару, Дж: 12
- Потужність, Вт: 2000
- Тип патрона: SDS-MAX
Комплектація Перфоратор Euro craft RH 217 MAX
Опис
- Три робочих режиму.
- Регулювання частоти обертання.
- Реверс.
- Мідна обмотка двигуна покращено термостійким складом.
- Підшипники мають додатковий захист від пилу і потрапляння дрібних частинок.
- В комплект входить бічна рукоятка.
- Патрон SDS-Max.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Вага | 6 кг |
| Тип патрона | SDS-max |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Euro Craft |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Польща |
| Максимальна кількість ударів | 3400 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 900 об/хв |
| Максимальна сила удару | 12 Дж. |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Кількість швидкостей роботи | 3 |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
- Ціна: 2 980 ₴


