




Апарат для мийки під тиском INTERTOOL DT-1502, 1200 Вт, до 6.5 л/хв, тиск 70–100 барів
Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1502 — Ваш ідеальний помічник в очищенні!
Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1502 — це компактний і потужний пристрій, призначений для швидкого й ефективного очищення різних поверхонь від забруднень. З вагою всього 5,4 кг і розмірами 440x330x230 мм, ця мийка ідеальна для використання в домашніх умовах, чи то автомобіль, мотоцикл, велосипед, чи то елементи садового декору. Забудьте про тривале та втомливе прибирання — з INTERTOOL DT-1502 це стане простим і швидким процесом!
Мийка INTERTOOL DT-1502 обладнана алюмінієвим насосом із трьома поршнями, який забезпечує робочий тиск від 70 до 100 барів і перекачує до 390 літрів води на годину. Завдяки своїй конструкції насос має високу зносостійкість і тривалий термін експлуатації, що робить пристрій надійним помічником у будь-якому господарстві.

Універсальність мийки проявляється в можливості під'єднання як до водопроводу, так і до будь-яких ємностей із чистою водою, чи то бочки, чи то відра. Для під'єднання до водопроводу рекомендується використовувати шланг завдовжки не менш ніж 10 метрів, тоді як для млинців досить 1,5-2 метри. Практичний фільтр-адаптер грубого очищення захищає насос від піску та бруду, що гарантує довговічність пристрою.


- Призначення: забір води з ємності
- Напруга живлення: 230 В~50 Гц
- Споживана потужність: 1200 Вт
- Тип двигуна: колекторний
- Робочий тиск: 70-100 бар
- Продуктивність: 5.5 – 6.5 л/мин
- Довжина шланга: 5 м
- Довжина мережевого дроту: 5 м
- Гарантія12 місяців
- Вага: 5,9кг
- Мийка високого тиску INTERTOOL DT-1502
- Пістолет високого тиску
- Шланг високого тиску (5 м)
- Насадка з бачком для піни
- Голка для прочищення сопла
- Інструкція
- Гарантійний талон
⚠️Не проґавте можливість спростити процес очищення всіх ваших поверхонь! Придбайте мийку високого тиску INTERTOOL DT-1502 вже сьогодні й насолоджуйтеся чистотою без зайвих зусиль!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Максимальний тиск | 100 бар |
| Мінімальний тиск | 70 бар |
| Максимальна продуктивність | 390 л/год |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Особливості | Ручка для перенесення, Можливість забору води з ємкості |
| Призначення | Багатофункціональний |
| Живлення | Мережа 220В |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 440 мм |
| Ширина | 330 мм |
| Глибина | 230 мм |
| Вага | 5.9 кг |
| Додаткові характеристики | |
| Додаткова комплектація | Пінна насадка |
| Довжина шланга високого тиску | 5 м |
| Зберігання шланга високого тиску | тримач |
| Довжина мережевого шнура | 5 м |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Довжина шлангу | 5 м |
| Довжина мережевого дроту | 5 м |
| Обсяг | 0.031739 л |
| Тип двигуна | Колекторний |
| Напруга живлення | 230 В~50 Гц |
- Ціна: 2 648 ₴



