




Лопата штикова, ручка з фібергласу, 217х290х1050 мм INTERTOOL FT-2013
Лопата - це найважливіший інвентар, який використовується в саду, на городі та в домашньому господарстві. Цей "дачний" інструмент просто незамінний під час збирання врожаю і прибирання заміської ділянки.
Штикова лопата INTERTOOL - це вірний помічник будь-якого садівника і городника-любителя. Виготовлена із сучасних матеріалів, лопата копає навіть твердий ґрунт і легко перерізає коріння. Буде корисна і в будівельних цілях.
Двокомпонентна ручка з фібергласу (скловолокна) міцна і стійка до підвищених навантажень. Держак має невелику вагу і не схильний до появи іржі, а в холодну пору року забезпечує термозахист рук.
Надійна фіксація держака і ковша гарантує безпеку застосування. Робоча частина виготовлена із загартованої сталі з антикорозійним покриттям, що вбереже лопату від появи іржі.
Вигнута форма держака і леза дають змогу прикладати менше зусиль, ніж зазвичай. Ви менше втомлюєтеся і нагинаєтеся в процесі. Працювати з такою лопатою зручніше й ефективніше, в народі її ще називають "американка".
Для максимального комфорту передбачено D-подібну ручку, яка запобігає перекосам і дає змогу зручно утримувати лопату в необхідному положенні.
Особливості:
- Міцна і надійна лопата, справляється з найважчими роботами
- Зручна форма "американка", завдяки чому садівник під час роботи перебуває в природному положенні і менше втомлюється
- Зносостійка сталь виготовлення лотка з антикорозійним покриттям
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.917 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1050 |
| Довжина лотка | 290 мм |
| Обсяг | 0.006333 л |
| Особливості | ручка з фібергласу, антикорозійне покриття багнети |
| Тип | штикова лопата |
| Ширина лотка | 217 мм |
- Ціна: 543,04 ₴



