Новинка




Стелаж 28" 710*380*1713 мм, 5 полиць INTERTOOL BX-7028 Стелажі для дому
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Стелаж 28" 710*380*1713 мм, 5 полиць INTERTOOL BX-7028


Призначення
Стелаж збірний пластиковий BX-7028 призначений для зберігання різноманітних інструментів або розміщення інших предметів. Відмінно підходить для використання під розсаду. Широкий простір між полицями дозволяє помістити підсвічування, а рослини можуть рости вгору, без побоювання бути зламаними.


Зручний
Основною перевагою стелажа є можливість його швидкого монтажу та демонтажу. Щоб зібрати стелаж INTERTOOL немає потреби застосовувати додаткові інструменти. Все робиться легко та просто, навіть недосвідчений користувач розбереться зі збиранням.
Комплектація: Стелаж, Документи
Ящики для інструментів, органайзери, системи зберігання №1 в Україні. За результатами незалежного рейтингового дослідження у рамках проекту Українська Народна Премія 2021 року.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Кількість поверхів | 4 шт. |
| Максимальна висота стелажа | 1713 мм |
| Максимальне навантаження на полицю | 10 кг |
| Максимальна кількість ярусів | 4 шт. |
| Матеріал полиць | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип стелажа | Багатоярусний |
| Колір | Чорний |
| Характеристики секції | |
| Навантаження на секцію | 10 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 6.35 |
| Обсяг | 0.0638 л |
- Ціна: 1 619 ₴

