

Диск відрізний сегментний, алмазний INTERTOOL CT-1001 sck
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Алмазні диски для кутової шліфувальної машини (болгарки) INTERTOOL CT-1001 призначені для різання твердих видів бетону, каменю та цегли. Ріжуча поверхня сегментних дисків розбита на "секції" - вони не тільки сточують бетон алмазами, а й врізаються в нього торцями. Пил відводиться через "зазор" між сегментами. При цьому, тип різання можна використовувати як сухий, так і мокрий, залежно від матеріалу. Крім того, відрізний круг сегментний CT-1001 можна використовувати для помірного різання граніту - насиченість алмазною крихтою становить 16-18%.
Особливості
- Для різання твердих типів бетону, каменю, цегли і помірною різання граніту;
- Насиченість алмазної крихтою: 16-18%;
- Мокра або суха різка;
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.115 |
| Висота кромки | 7 мм |
| Діаметр диска | 115 мм |
| Діаметр посадочного отвору | 22 мм |
| Насиченість алмазної крихтою | 16-18 |
| Обсяг | 0.000102 л |
| Застосування | для цегли, каменю і бетону |
| Ширина кромки | 1.8 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

