




Пила ланцюгова електрична 2000Вт, шина 40см INTERTOOL DT-2202
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила ланцюгова електрична 2000Вт, шина 40см INTERTOOL DT-2202
Виробник: Intertool; Вага: 5.25кг
Характеристики електродвигуна, акумулятора. Споживана потужність: 2000.0Вт
Додаткові характеристики. Об'єм: 0.032330 л; Гарантія: 12; Напруга живлення: 230; Частота мережі: 50 Гц; Шина: 40 мм; Швидкість ланцюга на холостому ходу: 15 м/сек
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 5.25 кг |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Напруга живлення | 230 |
| Обсяг | 0.03233 л |
| Швидкість ланцюга на холостому ходу | 15 м/с |
| Частота мережі | 50 Гц |
| Шина | 40 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте


