




Ніж складаний 110 мм, 8 елементів. INTERTOOL HT-0591
Розкладний ніж стійкий до появи іржі завдяки високій якості матеріалу виготовлення. Грані всіх насадок міцні, витримують максимальні навантаження і не стираються в роботі.
Інструменти виготовлені з сталі 420-ої марки. Присадки хрому протистоять агресивним повітряно-рідким середовищам, тобто підвищують стійкість до корозії, а наявність марганцю робить інструмент міцним, твердим і не схильним до швидкого зносу. Буде служити вам в два рази довше звичайних ножів.
Замок у цій моделі простий і не потребує додаткових зусиль для складання ножика. Досить натиснути на обух, і він закриється. Спейсер (підпірна частина на ручці) вберігає від випадкового закриття леза ножа.
Ергономічна сталева ручка з пластиковими накладками повторює форму пальців, завдяки чому ножем зручно і безпечно працювати.
Практичний і багатофункціональний, не займе багато місця в кишені або бардачку. Наявність 8 функцій робить його незамінним у побуті або коли немає під рукою цілого арсеналу інструментів. Покладіть його в кишеню або сумку, і він обов'язково прийде вам на допомогу!
Особливості
- Нержавіюча міцна 420-та сталь служить набагато довше інших сплавів, завдяки підвищеній стійкості до появи корозії і міцності;
- Зручна ручка, не вислизає і щільно прилягає до долоні за рахунок рельєфного черевця;
- Швидкий і легкий доступ до будь-якого інструменту. З допомогою зарубок на інструментах і простого механізму Slip joint, розкладається хоч зліва, хоч правою рукою;
- Можна носити з ключами, як брелок, за допомогою кільця на ручці ножа.
*Не є холодною зброєю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 0.195 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина у складеному вигляді | 110 мм |
| Довжина леза ножа | 80 мм |
| Інструменти | ніж <br> пила <br> штопор <br> ножиці <br> невелике лезо і шило з отвором <br> хрестова викрутка <br> відкривачка для банок <br> відкривачка для пляшок |
| Кількість функцій | 8 |
| Матеріал клинка | нержавіюча сталь 420 |
| Матеріал рукоятки | сталь з пластиковими накладками |
| Загальна довжина | 200 мм |
| Обсяг | 0.000858 л |
| Тип | швейцарський |
| Тип замку | Slip joint |
| Товщина рукоятки | 18 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте

