




Ніж складаний 165 мм, 9 елементів. INTERTOOL HT-0597
Ніж складаний INTERTOOL HT-0597 - це чудовий помічник у побуті та на природі. Підходить всім любителям активного відпочинку і не тільки! Стане прекрасним подарунком для автомобіліста, рибалки, дачника, велосипедиста і туриста.
Всі інструменти виготовлені зі сталі 420 - стійкої до появи корозії, також має відмінні ріжучі якості. Інструменти жорстко фіксуються в корпусі без люфту. Грані всіх насадок міцні, витримують максимальні навантаження і не стираються під час роботи.
Замок у цій моделі простий і не вимагає додаткових зусиль для складання ножа. Досить натиснути на обух, і він закриється. Спейсер (підпірна частина на ручці) вберігає від випадкового закриття леза.
Ручка ножа з накладками з сучасного шорсткого композиту G10 зручно лежить у руці та запобігає ковзанню в мокрих або брудних руках. Відрізняється високою міцністю і надійністю.
Практичний і багатофункціональний ніж не займе багато місця в кишені або бардачку. Наявність 9 функцій робить його незамінним у побуті або коли під рукою немає цілого арсеналу інструментів.
Особливості
- Міцна 420та сталь служить набагато довше інших сплавів, завдяки підвищеній стійкості до появи корозії і міцності;
- Зручна ручка, не вислизає і щільно прилягає до долоні за рахунок накладок з склотекстоліти G10;
- Швидкий і легкий доступ до будь-якого інструменту, за допомогою зарубок на інструментах;
- Можна носити як брелок, за допомогою карабіна на торці рукоятки.
*Не є холодною зброєю
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага з чохлом | |
| Вага | 0.208 г |
| Розмір леза | |
| Довжина леза | 72 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина у складеному вигляді | 97 мм |
| Інструменти | ніж; ножиці; штопор; пилка по дереву; викрутка SL; викрутка PH; відкривачка для консервів; відкривачка для пляшок; карабін; |
| Матеріал клинка | нержавіюча сталь |
| Матеріал рукоятки | сталь G10 накладками |
| Загальна довжина | 165 мм |
| Обсяг | 0.000772 л |
| Тип | швейцарський |
| Тип замку | Slip joint |
| Товщина рукоятки | 16 мм |
- Ціна: Ціну уточнюйте




