
Стрічка ізоляційна 15м чорна - Купити в Харкові, Києві INTERTOOL IT-0016 sck
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.058 |
| Діелектрична міцність | 6000 В |
| Довжина ізоляційної стрічки | 15 м |
| Липкість до сталі | 1.8 Н/см |
| Обсяг | 0.000102 л |
| Відносне подовження при розриві | 175 % |
| Міцність на розтяг | 24.5 Н/см |
| Товщина ізоляційної стрічки | 0.15 мм |
| Колір | чорна |
| Ширина ізоляційної стрічки | 17 мм |
- Ціна: 29,95 ₴

