



Рівень будівельний 400мм 3 вічка, перетин 23*58 мм INTERTOOL МТ-1141 sck
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складно уявити будь-яке будівництво або ремонт без будівельного рівня. Це незамінний інструмент для розмітки та перевірки площин.
Три "вічка" - візира забезпечують високоточну побудову горизонталей і вертикалей. Ампула під кутом 45⁰ дозволяє контролювати роботу двох інших візирів.
Ви легко і швидко рахуєте показання, тому що центральна капсула збільшена.
Рівень виготовлений зі зносостійкого анодованого алюмінію, який не схильний до корозії, появи тріщин і подряпин.
Має підвищену міцність завдяки ребрам жорсткості. Служить набагато довше звичайних рівнів.
Особливості
- Високоточне вимірювання
- Міцний і довговічний
- Не схильний до появи тріщин, сколів та подряпин
- Захищений від корозії
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 0.24 кг |
| Габарити | |
| Ширина | 58.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина рівня | 40 см |
| Матеріал виготовлення | анодований алюміній |
| Обсяг | 0.000582 л |
| Країна-виробник | Україна |
| Тип | бульбашковий рівень |
| Точність вимірювання | 0.5 мм/м |
- Ціна: Ціну уточнюйте

