




Оптичний нівелір INTERTOOL MT-3010 sck
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Оптичний нівелір INTERTOOL MT-3010 призначений для вимірювання перепадів висоти місцевості відносно умовного рівня по вимірювальній сітці. Володіючи 34мм об'єктивом, нівелір дає можливість вимірювати перепади висоти на ділянках землі довжиною від 0,5 м.
Оптичний нівелір INTERTOOL MT-3010 має 20-ти кратний статичний зум (збільшення), поле огляду становить 20 градусів, крім того компенсатор діапазону нівелювання, що має показник +-15 градусів забезпечить максимально точні і комфортні вимірювання.
У комплекті з оптичним нівеліром INTERTOOL MT-3010 поставляється:
- оптичний нівелір INTERTOOL MT-3010;
- пластикова валіза для зручності транспортування;
- шестигранний ключ із металевим стрижнем;
- вертикальний схил;
- інструкція.
Купити оптичний нівелір INTERTOOL МТ-3010 можливо, оформивши замовлення на сайті або зв'язавшись з консультантом call-центру за вказаними на сайті телефонами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Діаметр об'єктиву | 34 мм |
| Поле зору | 1°20' |
| Габарити | |
| Вага | 2.125 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Зображення | вертикальне |
| Компенсатор діапазон нівелювання | ± 15 ' |
| Комплектація | пластиковий чемодан з ручкою для перенесення; оптичний нівелір; шестигранний ключ; інструкція |
| Коефіцієнт множення | 100 |
| Мінімальний вимірюваний ділянку | 0.5 м |
| Обсяг | 0.013017 л |
| Постійний доданок | 0 |
| Точність по висоті при окремому вимірі | 2.5 мм |
| Збільшення | 20-кратне |
- Ціна: Ціну уточнюйте




