


Свердло по металу видовжене DIN 340 5,5 мм HSS INTERTOOL SD-5255
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Свердло по металу видовжене DIN 340 5,5 мм HSS INTERTOOL SD-5255
Виробник: Intertool; Довжина робочої частини: 91.0мм
Додаткові характеристики. Вага: 0.017; Об'єм: 0.000019 л; Покриття: полірована сталь; Тип сталі: HSS; Довжина свердла: 139 мм; Кут заточування: 118 °С; Діаметр свердла: 5.5 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Довжина робочої частини | 91 мм |
| Кут заточування | 118 град. |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.017 |
| Діаметр свердла | 5.5 мм |
| Довжина свердла | 139 мм |
| Покриття | полірована сталь |
| Тип сталі | HSS |
- Ціна: 24,36 ₴

