



Драбина алюмінієва телескопічна універсальна розкладна 12 сходинок INTERTOOL LT-3039 sck
Сходи алюмінієві телескопічні телескопічні розкладні LT-3039 TM INTERTOOL виготовлені відповідно до європейського стандарту EN131. Складається з двох секцій по 6 рифлених сходинок шириною 300 мм. Секції з'єднані надійним шарнірним механізмом із замком безпеки, що дає змогу використовувати її як драбину і приставні сходи. Висота в розкладеному вигляді - 3850 мм, висота драбини - 1900 мм, вага драбини - 15 кг, витримує навантаження до 150 кг. Протиковзкі опорні заглушки забезпечують надійне зчеплення з опорною поверхнею і перешкоджають небажаному ковзанню драбини. Легко складається, оснащена ручкою для перенесення, компактна, зручна під час транспортування та зберігання (у складеному вигляді габаритні розміри сходів 880*350 мм).
Особливості
Дуже компактна в складеному вигляді, зручна для перевезення;
Нековзні башмаки;
Можливість використання в якості драбини і приставної драбини;
Є ручка для перенесення;
Нековзні рифлені щаблі;
Полегшена конструкція;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 14.3 кг |
| Кількість ступенів | 12 шт. |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 3850 мм |
| Висота в розкладеному вигляді | 3850 м |
| Обсяг | 0.0954 л |
| Тип | телескопічна розкладне |
| Ширина щаблі | 300 мм |
- Ціна: 8 776,54 ₴

