




Рівень лазерний Проф. 5 лазерних головок INTERTOOL МТ-3011 sck
МТ – 3011 – це самовирівнюючий лазерний рівень професійного класу, укомплектований 5 лазерними головками. Використовується з метою побудови видимих лазерних променів під час вимірювальних робіт. За допомогою цього рівня можна здійснювати і внутрішні, і зовнішні роботи. Оснащений звуковим сигналом, який сповіщає про відхилення від рівня. Інструмент можна встановлювати на рівну поверхню без застосування триноги завдяки наявності опорної платформи. Нівелір також оснащений функцією проекції прямовисного лазерного променя на підлогу, є магнітне врівноваження. Точність лазера досить велика, вона становить 1 мм/5 м, кут діапазону лазера - 110 градусів. Прилад переноситься в спеціальному нейлоновому чохлі разом з окулярами, які покращують видимість лазерного променя.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 1.806 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Час роботи одного набору батарей | 17 год |
| Час самонастроювання | 5 с |
| Гарантія | 12 |
| Гор./вертик. похибка | ± 0.2 мм/м |
| Діапазон вирівнювання | ± 3 |
| Діапазон кута лазера | 110 град |
| Довжина хвилі | 635 Нм |
| Звуковий сигнал про відхилення від рівня | Так |
| Комплектація | нейлоновий чохол для транспортування<br> ручка для перенесення;<br> окуляри для поліпшення<br> видимості лазерного променя;<br> лазерний рівень з підставкою<br> на три опорні ніжки;<br>зарядка + перехідник під Micro USB<br> 3 батареї 1,5 В (АА)<br>інструкція |
| Магнітне урівноваження | Так |
| Обсяг | 0.009527 л |
| Похибка при перетині ліній | ± 60 " |
| Похибка точки перетину ліній | 0.2 мм/м |
| Проекція лазерного перетину на стелю | Так |
| Проекція стрімкого лазерного променя на підлогу | Так |
| Робоча температура | -10...+40 |
| Різьба під штатив | 5/8" |
| Товщина лазерної лінії | 5мм/10м |
| Електроживлення | 3 батарейки x 1,5 В (АА);Li-ion АКБ |
- Ціна: 2 850,62 ₴






