




Пилосос будівельний 20 л 1200 Вт INTERTOOL DT-1020 промисловий пилосос
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Будівельний пилосос INTERTOOL DT-1020 призначений для збирання пилу, будівельного сміття під час і після проведення ремонтних робіт (крім будівельних сумішей, які не застигли). Він відмінно впорається як з сухим, так і з волого прибиранням і навіть зі збором пролитої води!
Особливості будівельного пилососа INTERTOOL DT-1020
- Корпус з ударостійкого пластику стійкий до механічних впливів і не схильний до корозії
- Захищена силіконовою накладкою кнопка пуску має три положення (1 - синхронний запуск, 0 - вимкнення, 2 - увімкнення у звичайному режимі)
- Розетка синхронного старту забезпечена підпружиненою кришкою, що забезпечує рівень захищеності IP 54
- Спеціальний паз із тримачем для зручного зберігання електричного кабелю
Комплектація
- Паперовий мішок для сухого прибирання
- Багаторазовий тканинний мішок
- Тканинний спонж-фільтр
- Гофрований шланг
- Металева телескопічна трубка
- Плоска насадка
- Щілинна насадка
- Керівництво по експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Тип пилососа | пилосос для сухого та вологого прибирання |
| Тип живлення | Мережа 220 В |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Розрідження | 170 мбар |
| Об'єм пилозбірника | 20 л |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Тип труби всмоктування | Телескопічна |
| Функція видування | Так |
| Діаметр приладдя | 32 мм |
| Довжина всмоктуючого шланга | 1.5 м |
| Довжина мережевого шнура | 4 м |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір корпусу | Сірий |
| Аксесуари | |
| Насадка для сухого та вологого прибирання підлоги | Так |
| Щілинна насадка | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 6.6 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Робоче розрідження | 15 кПа |
- Ціна: 2 716,67 ₴





