
Настільна, торцювальна пила INTERTOOL PT2012
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 8 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 12 |
| Напруга живлення | 230 |
| Обсяг | 0.049725 л |
| Розмір пильного диска | 210 мм |
| Швидкість обертання | 4800 об/хв |
- Ціна: Ціну уточнюйте

