Топ


Пила дискова 2000 Вт, 5000 об/хв., кут 90-45°, глибина розпилу 85-56 мм, диск 235*30 мм, 40 зубів, лазер
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пила дискова 2000 Вт, 5000 об/хв., кут 90-45°, глибина розпилу 85-56 мм, диск 235*30 мм, 40 зубів, лазер



Назначення
Дискова пила INTERTOOL WT-0623 призначена для швидкого розпилювання деревини та відмінно справляється з великими обсягами роботи. Завдяки пиляльному диску діаметром 235 мм і максимальною глибиною різу до 85 мм під кутом 90°, а також до 56 мм під кутом 45°, цей інструмент ідеально підходить для будівельних робіт, меблевих виробництв, столярних майстерень та господарських потреб.
Якість роботи
З потужним двигуном на 2000 Вт та високою частотою обертів (5000 об/хв) пила легко справляється з будь-якими породами деревини, включаючи тверді. Висока якість зборки та комплектуючих забезпечує надійну та довговічну роботу інструмента, а також пилозахищені підшипники, що значно збільшує ресурс експлуатації.
Можливості
Дискова пила оснащена системою плавного пуску, яка дозволяє поступово набирати максимальні оберти і запобігає ривкам інструмента при запуску. Можливість регулювання кута та глибини різу відносно опорної плити, а також наявність лазерної лінійки забезпечують точність і акуратність виконання завдань. Бокова система видалення стружки зберігає чистоту лінії різу, а також можливість підключення мішка для збору пилу або пилососа через адаптер.
Надійність
Надійність пилки забезпечується високоякісними комплектуючими та міцною зборкою. Кожен інструмент захищений від випадкового контакту з ріжучим диском завдяки автоматичному кожуху та кнопці блокування "включення" на ручці, що мінімізує ризик випадкового запуску.
Комплектація
- Дискова пила INTERTOOL WT-0623
- Пиляльний диск 235х30 мм, 40 зубів
- Паралельна направляюча
- Шестигранний ключ
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Intertool |
| Вага | 7.6 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина мережевого дроту | 3 м |
| Кількість зубців | 40 шт |
| Максимальна глибина пропилу | 85 мм/90 град; 56 мм/45 град |
| Обсяг | 0.037613 л |
| Особливості | лазерна напрямна, плавний пуск |
- Ціна: 4 637 ₴

