Топ продаж


Дриль ударний Ferm FPD-810
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Регулювання швидкості обертання;
- Вибір режимів роботи (свердління/ свердління з ударом);
- Лівий/ правий хід;
- Фіксатор включення;
- Затискний ключ патрона закріплений на корпусі;
Комплект поставки Ferm - FPD-810 :
- Дриль
- Рукоять
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Тип | Дриль |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Ударний режим | Так |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 3.21 кг |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 810 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип патрона | кулачковий (під ключ) |
- Ціна: 1 099 ₴

