Новинка


Ручна дискова пила Ferm FKS-185
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги :
- Регульований кут різання
- Регульована глибина пропилу
- Полегшена захист
- Паралельна направляюча;
- Можливість підключення до витяжки пилу;
- Встановлено універсальний диск SK - wood.
Комплект поставки :
- Ключі для закріплення пильного диска - 2 шт
- Комплект для закріплення оброблюваного матеріалу - 1 шт
- Упор для паралельного різу з лінійкою - 1 шт
- Керівництво з експлуатації - 1 шт.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Вага | 4.1 кг |
| Максимальний діаметр диска | 185 мм |
| Максимальна глибина пропілу | 65 мм |
| Максимальна кількість обертів | 5000 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кут нахилу | 90 |
- Ціна: 1 359 ₴

