




Шліфувальна машина для стін і стель AL-FA ALDWS17
Шліфувальна машина для стін і стелі AL-FA ALDWS17
Стіношліфувальна машина від торгової марки AL-FA створена із застосуванням комплектуючих високого рівня, має продуману конструкцію і призначена для шліфування стін, а завдяки розсувній штанзі так само можливо проводити шліфування стель.
Бетоношліфувальна машина має потужність 1700 Вт і оснащена системою регулювання обертів у діапазоні від 800 до 1700 об/хв, що дасть змогу якісніше провести завдання зі шліфування поверхонь.
Діаметр робочої поверхні становить 225 мм, кріплення шліфувального листа відбувається за допомогою липучки, в комплекті поставляється 6 насадок різної зернистості. Наявність системи пиловідведення дасть змогу зменшити поширення пилу в робочому приміщенні.
Особливості:
- Регулювання висоти ручки;
- Прогумована накладка на основній рукояті;
- Великий захват поверхні до 225 мм;
- Світлодіодне підсвічування;
- Регулювання числа обертів;
- Висмоктувальний шланг 4 м ;
- Транспортувальний чохол-сумка;
Характеристика Шліфувальна машина для стін і стелі AL-FA ALDWS17:
- Напруга — 220 Вт;
- Потужність — 1700 Вт;
- Регулювання числа обертів — є;
- Кількість обертів — 800-1700 об/хв;
- Діаметр робочої поверхні — 225 мм;
- Кріплення листу — липучка;
- Вага — 5,5 кг;
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | бетоношлифувальна |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1700 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 225 мм |
| Вага | 5.5 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Кріплення шліфувального листа | Липучка |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Ні |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 5 863 ₴

