
Рейсмус Lex LXTP330
Рейсмус (або рейсмусовий верстат) - це незамінний інструмент для роботи по дереву. Найчастіше рейсмуси використовують під час будівельних або теслярських робіт. Рейсмус має великий набір функцій. Наприклад, з його допомогою можна розпилювати дерево на заготовки необхідної вам товщини, завдяки чому рейсмус стає просто незамінним, коли необхідно виготовити рейки точних розмірів.
Як же відбувається процес деревообробки із застосуванням рейсмуса? Все гранично просто. На горизонтальний стіл подається деревина, яку необхідно розпиляти. Потім, завдяки ножовому валу, який є ріжучим інструментом рейсмуса, матеріал розділяється на однакові деталі. Іноді бувають і варіації цього процесу - залежно від комплектації інструменту. Сьогодні на ринку електротоварів можна купити два типи рейсмусових верстатів - односторонні або двосторонні. На відміну від односторонніх, двосторонні рейсмуси оснащені двома лезами, одне з яких розташоване безпосередньо на робочому столі. Крім того, деякі рейсмусові верстати для особливої зручності роботи поєднані з фугувальними. Це відбувається за рахунок додавання до рейсмусового верстата фуганки і другого столу.
За своїм призначенням рейсмуси також поділяються на два типи - побутові та професійні. Побутові менші за вагою та розміром, проте професійні здатні виконувати більший обсяг робіт. Розрізняються у побутових і професійних рейсмусів також потужність, глибина різання, ширина лез, швидкість подачі матеріалу на стіл та інші показники.
Обираючи рейсмус, який підійде саме вам, орієнтуйтеся не тільки на його технічні характеристики. Наприклад, одним із важливих параметрів вибору може стати довжина рейсмусового столу верстата. Її вибір залежить від довжини деревного матеріалу, який ви збираєтеся обробляти рейсмусом. Якщо це довгі дошки, то для того, щоб їхнє положення під час роботи було більш стійким, краще вибирати рейсмусовий верстат зі столом довшим. Вибрати й купити рейсмус у Києві можна, звернувшись до нашого магазину.
Характеристики :
| Основні | |
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Чехія |
| Потужність | 2200 Вт |
| Напруга | 230В / 50Гц |
| Глибина збору | 0-3мм |
| Ширина стругання | 0-330 мм |
| Висота деталі | 6-160 мм |
Комплект поставки :
- Картонна коробка
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Максимальна швидкість подачі | 6 м/сек |
| Споживана потужність | 2.2 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Рейсмусовий |
| Тип фуговально-рейсмусового верстата | Односторонній |
| Ширина заготовки | 330 мм |
- Ціна: 14 472,37 ₴

