
Пила електрична ланцюгова Makita UC 4030 A
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги Makita UC 4030 A :
Ланцюгова електрична пила Makita UC4030A - потужна ланцюгова пила, що живиться від мережі. - З 2000 Вт двигуном і 16-ти дюймовою пиляльною шиною ця модель зможе виконувати спилювання дерев з діаметром стовбура до 40 сантиметрів, а також підійде для виконання побутових і професійних робіт будь-якого іншого типу. - Ланцюгова електрична пила Makita UC4030A - модель популярна і привертає увагу користувачів, які виконують завдання найрізноманітнішого типу і мають найрізноманітніший досвід у поводженні з пилами. - Цю електричну пилу охоче використовують і приватні користувачі як побутовий інструмент, і фахівці з ландшафтних робіт, особливо для валки небажаних дерев. Також ця пила успішно використовується під час виконання певних робіт на лісопилках. - Усім цим користувачам ця мережева ланцюгова пила допоможе здійснювати розпил і валку легко і з високою швидкістю. - Ланцюгова пила Makita UC4030A, як і будь-який електроінструмент Makita, має більшу потужність і меншу вагу, компактніша й ефективніша за звичайні пилки. - Завдяки зміні шини і ланцюга простим рухом, що не вимагає застосування додаткового ключа, ця ланцюгова електропила неймовірно проста у використанні та обслуговуванні. - Простота і зручність використання досягаються ергономічним дизайном прогумованих руків'їв, а також великим курковим перемикачем із системою плавного пуску для плавного ввімкнення.Характеристики :
|
Потужність |
2000 Вт |
|
Швидкість обертання ланцюга |
13 м/с |
|
Довжина різки |
400 мм |
|
Гарантія |
12 місяців |
Комплект поставки :
- Інструкція
- Картонна упаковка
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 5.2 кг |
| Довжина шини | 400 мм |
| Швидкість обертання ланцюга | 13 м/сек |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Стан | Новий |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Споживана потужність | 2000 Вт |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 4 191 ₴

