



Рубанок електричний Makita 1911B
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги інструменту Makita 1911B :
Ця модель за рахунок своєї високоякісної складання і відмінною витривалості може чудово справлятися як з побутовими, так і професійними завданнями. Потужності двигуна даного рубанка Makita 1911B цілком буде достатньо для того, щоб впоратися зі струганням деревини будь-якої породи. У цій моделі Ви зможете регулювати глибину стругання до 2 мм, що дозволить отримати більш точний результат роботи.
Для правильної експлуатації і щоб уникнути травм та пошкодження інструменту, будь ласка, уважно ознайомтеся з інструкцією. Не залишайте Ваш інструмент в місцях з підвищеною вологістю і завжди тримайте в чистоті! Під час роботи одягайте захисні окуляри.
Характеристики:
| Країна реєстрації бренду | Польща |
| Гарантійний термін | 12 міс. |
| Глибина | 3 мм |
| Максимальна кількість оборотів | 14500 об / хв |
| Харчування | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Ширина | 110 мм |
Комплект поставки :
- Рубанок
- Ключ
- Аксесуари
- Інструкція.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2400 Вт |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна кількість обертів | 14500 об/хв |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Комплектація | |
| Упор для вибірки чверті | Так |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 2 499 ₴

