




Шліфувальна машина для вирівнювання штукатурки AL-FA ALWSW23
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Переваги AL-FA ALWSW23 :
Регулювання частоти обертання обертів
Великий діаметр диска
Редуктор має високий крутний момент
Легкість експлуатації та зручність при роботі
Комплект поставки :
- Інструкція
- Картонна упаковка
- Диск 375 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна кількість обертів | 110 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 375 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2300 Вт |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 899 ₴

