




Точило для заточування свердел, ножів, стамесок LEX LXMFS55 550Вт, 6700об.хв, 3 адаптери
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Точило для заточування свердел, ножів, стамесок LEX LXMFS55
- Компактний дизайн;
- Оснащений 3 адаптерами;
- Працює плавно і без простою;
- Має захист, який запобігає запуску пристрою без прикріпленої кришки.
- Точило для заточування свердел, ножів, стамесок LEX LXMFS55
- Компактний дизайн;
- Оснащений 3 адаптерами;
- Працює плавно і без простою;
- Має захист, який запобігає запуску пристрою без прикріпленої кришки.

Характеристики:
- Напруга, В 230
- Потужність 550 Вт
- Діаметр заточування свердел 2-10 мм
- Ширина заточування 51 мм
- Розмір диска, мм Ø49,3xØ10,2x7,5
- Число обертів 6700 об/хв
- Довжина мережевого кабелю, м 1.9 м
- Вага: 1.8 кг
- Гарантія: 12 місяцівНапруга, В 230
- Потужність 550 Вт
- Діаметр заточування свердел 2-10 мм
- Ширина заточування 51 мм
- Розмір диска, мм Ø49,3xØ10,2x7,5
- Число обертів 6700 об/хв
- Довжина мережевого кабелю, м 1.9 м
- Вага: 1.8 кг
- Гарантія: 12 місяців
3 адаптера:
- для заточування свердел, діаметром: 3-10 мм
- для заточування ножів і ножиць: має триступеневий механізм для заточування і формування леза
- для долота, подовжувачів і токарних інструментів: кришка, шириною 6-51 мм,
- додаткове регулювання кута заточування в діапазоні 20-40 градусів.- для заточування свердел, діаметром: 3-10 мм

Комплектація:
- Точильний верстат LEX LXMFS55
- 3 адаптери
- інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | LEX |
| Країна виробник | Чехія |
| Діаметр посадкового отвору | 10.2 мм |
| Максимальний діаметр диска | 49.3 мм |
| Споживана потужність | 0.55 кВт |
| Стан | Новий |
| Тип верстата | Заточний |
| Кількість обертів холостого ходу | 6700 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 1.8 кг |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
- Ціна: 1 669 ₴



