




Пила торцювальна з протяжкою Max MXMS250 2500 Вт
Пила торцювальна з протяжкою Max MXMS250 2500 Вт
Торцювальні пили використовуються для поперечного розпилу двох заготовок, як під прямим кутом, так і під довільно обраним кутом. Торцювальні пили призначені для розпилювання дерева і композитних матеріалів на його основі, а в разі встановлення особливих пиляльних дисків - для розпилювання тонких металевих профілів і труб.
Торцювальні пили можуть працювати і з іншими матеріалами (пластик, ламінат, алюміній). Область застосування машин досить широка: їх використовують для столярних, оздоблювальних, загальнобудівельних і монтажних робіт.
Торцювальні пили не допускають роботи у висячому положенні та потребують встановлення на нерухому основу, на відміну від стаціонарних торцювальних і розпилювальних верстатів, допускають перенесення та роботу на тимчасових (імпровізованих) підставах.
Технічні характеристики:
|
Виробник |
MAX |
|
Країна походження |
Польща |
|
Гарантія |
1 рік |
|
Тип |
Пила торцювальна |
|
Довжина протягання |
300 мм |
|
Тип живлення |
Мережа |
|
Потужність |
2500 Вт |
|
Діаметр диска |
255 мм |
|
Діаметр посадочного отвору |
30 мм |
|
Кількість оборотів |
4500 об/хв |
|
Наявність лазера |
Так |
|
Клас інструменту |
Напівпрофесійний |
|
Вага |
15 кг |
|
Особливості |
В наявності функція протяжки |

| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 2500 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 255 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4500 об/хв |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Кут повороту | 45 град. |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 15 кг |
- Ціна: 9 587,06 ₴



