Топ продаж


Дриль ударний FERM FKB-13/650
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Особливості:
- Регулювання швидкості обертання;
- Вибір режимів роботи (свердління/ свердління з ударом);
- Лівий/ правий хід;
- Фіксатор включення;
Характеристики :
| Тип механізму | Ударний |
| Кількість швидкостей | 1 |
| Реверс | Так |
| Потужність | 650 Вт |
| Швидкість обертання | 2500 об/хв |
| Тип упаковки | Картон |
| Виробник | Ferm |
| Гарантія Виробника | 12 місяців |
| Частота ударів | 4000 уд/хв. |
Комплект поставки :
- Дриль
- Рукоять
- Інструкція
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ferm |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режим інструменту | ударний |
| Стан | Новий |
| Тип | Дриль |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 650 Вт |
- Ціна: 1 399 ₴

