Топ продаж








Акумуляторний обприскувач садовий AL-FA AES16L PROFI
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей Акумуляторний обприскувач AL-FA призначений для обприскування рослин на невеликих садових ділянках а також в теплицях, парниках та інших закритих приміщеннях. Має правильну систему дозування розпилення препаратів, що дозволяє максимально контролювати процес розпилення і при цьому економно використовувати розпилювальний препарат. Відрізняється ергономічним дизайном і є достатньо простим в експлуатації. Одним з численних преимеществ роботи з цією моделлю акумуляторного обприскувача є практично безшумная робота обладнання. Завдяки телескопічній алюмінієвої трубки можна повноцінно обробляти невеликі чагарники і дерева.
- Автоматична помпа
- Телескопічна розпилююча трубка з нержавіючої сталі
- Регулятор оборотів двигуна
- Вольтметр для контролю ступеня зарядки акумулятора
Характеристики :
Обсяг бака : 16.0 (л)
Продуктивність : 2.8 (літр/хв)
Довжина розпилювальної трубки : 110.0 (см)
Довжина шланга : 130.0 (см)
Загальний вага : 6.5 (кг)
Напруга : 12.0 (В)
Ємність акумулятора : 15 (А·год)
Робочий тиск : 1.5-5.5 МПа
Продуктивність : 2.8 (літр/хв)
Довжина розпилювальної трубки : 110.0 (см)
Довжина шланга : 130.0 (см)
Загальний вага : 6.5 (кг)
Напруга : 12.0 (В)
Ємність акумулятора : 15 (А·год)
Робочий тиск : 1.5-5.5 МПа
Комплектація :
- Бак
- Трубка, насадки - 4 шт
- Зарядка
- Фільтр, шланг, ручка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Al-Fa |
| Довжина розпилювальної трубки | 110 см |
| Довжина шланга | 130 см |
| Джерело живлення | Акумуляторний |
| Загальна вага | 6.5 кг |
| Об'єм бака | 16 л |
| Спосіб транспортування обприскувача | Ранцевий (за спиною) |
| Тип обприскувача | Акумуляторний (електричний) |
| Колір | Блакитний |
| Додаткові характеристики акумуляторного обприскувача | |
| Напруга | 12 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ємність акумулятору | 15 А/ч |
| Продуктивність | 2.8 |
| Стан | Нове |
- Ціна: 1 594 ₴

